Nowy numer 07/2020 Archiwum

Pięć fundamentalnych posług w budowaniu Kościoła

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 23 listopada w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza św.

Po Eucharystii bp Andrzej Siemieniewski wygłosi konferencję na temat "5 fundamentalnych posług w budowaniu Kościoła".

Program:

  • 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu,
  • 19.15 Msza św.,
  • 20.00 kawa,
  • 20.30 konferencja,
  • 22.00 zakończenie.

Od 19.00 planowany jest streaming ze spotkania. Można go obejrzeć w okienku poniżej. Uwaga organizatorów: "Małe wyjaśnienie dla uczestników transmisji. Niekiedy, z różnych powodów, transmisja może się na jakiś czas zatrzymać. Powodem mogą być np. nasze przenosiny z kościoła do sali bankietowej. Nie wyłączajcie się wtedy, tylko poczekajcie na wznowienie streamu Ewentualnie odświeżcie stronę klawiszem F5".

mezczyzniwewroclawiu – transmisja na żywo
mezczyzniwewroclawiu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama