Nowy numer 34/2019 Archiwum

Konkurs

Do wygrania dla Czytelników mamy dwa kalendarze z reprodukcjami obrazów maryjnych ze zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu oraz jeden z reprodukcjami z Panoramy Racławickiej.

Madonny z muzealnych zbiorów pochodzą z różnych okresów - od XV po XX wiek. Na kartach poświęconych poszczególnym miesiącom zobaczymy Matkę Bożą w szatach ozdobionych drogocennymi klejnotami i w prostej sukience, w pałacowym wnętrzu, z przyborami do szycia i modlitewnikiem, odwiedzaną przez archanioła, tulącą Dzieciątko i trzymającą w ramionach martwe ciało Syna. Wędruje między kwitnącymi na wiosnę owocowymi drzewami, modli się; towarzyszy Jej św. Józef, mały Jan Chrzciciel, aniołowie.

Kalendarze prześlemy na adres dwóch osób (pierwszej z nich oprócz kalendarza maryjnego także kalendarz poświęcony Panoramie Racławickiej), które jako pierwsze nadeślą odpowiedź na pytanie: Jak nazywane są (jednym słowem) przedstawienia Maryi trzymającej na kolanach martwe ciało Jezusa? (twórcą jednego z najsławniejszych takich przedstawień jest dzieło Michała Anioła w bazylice św. Piotra w Rzymie).

Prosimy o nadesłanie odpowiedzi drogą mailową na adres wroclaw@gosc.pl ze słowem „konkurs” w temacie wiadomości (podając adres pocztowy, na który mamy przesłać kalendarz). Na odpowiedzi czekamy do wtorku 26 listopada do 10.00 rano.

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki".

Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL