Nowy numer 41/2019 Archiwum

Miłosć jest królową

W ramach spotkania z serii "Pobiegnijmy" w Salezjańskim Duszpasterstwie Akademickim "Most" gośćmi byli przedstawiciele zespołu "Bethel".

Grzegorz Wlaźlak i Konrad Możdżeń podzielili się swoją historią, nie zabrakło również muzyki reggae. Goście spotkania opowiedzieli o swoich pierwszych solowych wystąpieniach, a także o drodze, którą byli prowadzeni. W obu przypadkach był to wyjazd na rekolekcje oazowe. Tam członkowie zespołu poznali się i połączyli swoje talenty. - Otaczający ludzie, muzyka, pierwsze miłości, wszystko, co się działo powodowało, że razem uczyliśmy się tego, co ważne - mówił Grzegorz.

Spotkanie przeplatane było takimi utworami jak: "Dobrze, że jesteś", "Love song" i wieloma innymi.

Poza świadectwem i muzyką na żywo uczestnicy otrzymali zachętę do udziału w rekolekcjach i pielgrzymce. Spotkanie zakończyło się słowami piosenki: "Słuchaj, co podpowiada serce, ono ci mówi miłości więcej". - A miłość jest królową - mówili członkowie zespołu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL