Nowy numer 42/2019 Archiwum

Polska - pęknięta wspólnota?

To tytuł ostatniej z debat społecznych z cyklu "Patriotyzm dialogu" organizowanych przez Fundację Obserwatorium Społeczne, we współpracy z Wydziałem Katechetycznym Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej.

Projekt inspirowany dokumentem Konferencji Episkopatu Polski, przygotowanym przez Radę ds. Społecznych, a zatytułowanym "Chrześcijański kształt patriotyzmu", składa się z cyklu 4 debat społecznych oraz 3 szkoleń skierowanych do nauczycieli religii i etyki oraz działaczy organizacji młodzieżowych. W ramach projektu opublikowane zostanie kompendium wiedzy o chrześcijańskim rozumieniu patriotyzmu. Projekt jest współfinansowany przez gminę Wrocław.

W poniedziałek, 3 grudnia, odbędzie się ostatnia z zaplanowanych debat pt. "Polska - pęknięta wspólnota?. W auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu o 17.00 będą dyskutować: dr Paweł Wróblewski (samorządowiec), red. Michał Szułdrzyński („Rzeczpospolita”), o. dr Maciej Zięba OP (Instytut Tertio Millennio), dr hab. Sławomir Sowiński (UKSW). Debatę poprowadzi dr Anna Rambiert-Kwaśniewska (PWT we Wrocławiu).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL