Nowy numer 41/2019 Archiwum

Adwentowy koncert

Na zakończenie "2 w 1: Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje" będzie można posłuchać efektów 3-dniowego spotkania. Franciszkanie z ul. Kruczej zapraszają do siebie 2 grudnia.

Zwieńczeniem będą uroczysta Msza św. w kościele pw. św. Karola Boromeusza oraz koncert finałowy - z udziałem chóru utworzonego przez uczestników warsztatów. Początek Eucharystii o 13.00, a tuż po niej koncert.

Jako patron medialny wydarzenia zachęcamy, by zarezerwować sobie czas i skorzystać z okazji, by posłuchać adwentowej muzyki w niezwykłym wykonaniu i aranżacjach.

Chórzystów i instrumentalistów przygotowali: Katarzyna Młynarska (Opole), s. Karen Trafankowska SCFN (Warszawa), Jakub Tomalak (Kalisz), o. Dawid Kusz OP (Kraków). Natomiast rekolekcje głosi o. Tomasz Nowak OP.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL