Nowy numer 37/2021 Archiwum

Pokaż Adwent w swoim domu i w swoim kościele

Rozpoczęliśmy radosny okres oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W naszych domach i świątyniach parafialnych pojawiły się piękne symbole: wieńce, kalendarze czy lampiony. Przyślijcie do nas zdjęcia. Utworzymy wielką adwentową galerię.

Adwent to czas przygotowania, a w nim pomagają nam oprócz duchowych praktyk także materialne symbole. Roratni lampion, wieniec adwentowy czy kalendarz to w wielu domach i świątyniach stali goście okresu przed świętami Bożego Narodzenia. Z roku na rok widzimy coraz ciekawsze pomysły na ich wykonanie. Przecież lampion lampionowi nierówny.

Pokaż nam, jak obchodzisz Adwent. Wyślij na naszą skrzynkę redakcyjną wroclaw@gosc.pl zdjęcia ze swojego kościoła lub domy z tymi charakterystycznymi dla Adwentu symbolami. W tytule maila wpisz ADWENT 2018, a w treści napisz dokładnie nazwę parafii (jeśli fotografia dotyczy kościoła).

Czekamy na Waszą kreatywność. Nie muszę to być tylko zdjęcia przedmiotów, ale również Was np. droga na roraty z lampionami albo rodzinne zdjęcie przy adwentowym wieńcu.

Możliwości jest mnóstwo! Podzielmy się tą wielką nadzieją i radością oczekiwania na przyjście Dzieciątka.

Galerię będziemy na bieżąco aktualizować, zdjęcia można przysyłać do wigilii Bożego Narodzenia.

Uwaga! Prosimy nadsyłać tylko te fotografie, do których macie pełne prawa autorskie. Osoby na fotografii muszą wyrazić zgodę na publikację wizerunku.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama