Nowy numer 41/2019 Archiwum

Karambol na S3

Ponad 20 osób rannych w wypadku autobusu. Wiele ciężko. Na miejscu są służby ratunkowe z całego regionu.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi dojazdowej do S3 na wysokości miejscowości Sucha Górna i Kaźmierzów w gm. Polkowice. Autobusem podróżowały prawdopodobnie osoby niepełnosprawne. Ratownicy mówią o wielu ciężko rannych.

Wszystkich uczestników zdarzenia jest ok. 50. Z przewróconego na prawy bok autobusu wydobywane są kolejne osoby. Natychmiast jest im udzielana specjalistyczna pomoc. 

Wiele osób jest odwożonych do najbliższych szpitali w Głogowie i Lubinie. Na miejscu jest też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz ratownicy górniczy z Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego w niedalekim Sobinie.

Nie ma na razie oficjalnych informacji o przyczynach wypadku. Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu.

Na drogach dojazdowych do miejsca zdarzenia tworzą się gigantyczne korki. Policja apeluje do kierowców o tworzenie korytarzy ratowniczych.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL