Nowy numer 42/2019 Archiwum

Raper w w Wawrzynach

W pośpiechu codzienności trzeba się zatrzymać. Na ratunek przychodzi nam Adwent - czas radosnego oczekiwania, a wraz z nim rekolekcje.

"Brak Ci siły? Potrzebujesz pomocy, jakiegoś natchnienia? Nie jesteś w stanie wszystkiego ogarnąć? Nie musisz! Bo z pomocą przychodzi ci Duch Święty!" - czytamy w zaproszeniu.

Duszpasterstwo Akademickie "Wawrzyny" zaprasza do wspólnego zatrzymania się. Od 9 do 12 grudnia odbędą się rekolekcje pt. "W mocy Ducha". Poprowadzi je ks. Jakub Bartczak, najsłynniejszy w Polsce raper w sutannie.

Nauki rekolekcyjne odbędą się podczas Mszy św. w niedzielę o 9.30 i 20.00. Od poniedziałku do środy Eucharystie z homiliami zaplanowano na 19.00, a po nich rozpoczną się konferencje. W każdy dzień będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Dodatkowo w środę odbędzie się koncert uwielbieniowy. Organizatorzy zapraszają również każdego dnia na poczęstunek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL