GN 41/2019 Archiwum

Jaka jest rola kobiet w Kościele?

Nad tym tematem pochylą się uczestnicy panelu dyskusyjnego organizowanego przez Instytut Tertio Millennio. Spotkanie już jutro, 11 grudnia.

Debata, która rozpocznie się o 19.00, będzie oparta o nauczanie zawarte w liście pt. "Mulieris dignitatem” z okazji Roku Maryjnego o godności i powołaniu kobiety, napisanym przez papieża Jana Pawła II. W tym roku przypada 30. rocznica jego wydania.

Gośćmi spotkania będą: o. Maciej Zięba, dominikanin, Anna Szarycz z Urzędu Miasta Wrocławia, s. Kazimiera Wawrzynów, urszulanka, i Aleksandra Nykiel.

Spotkanie, które odbędzie się w amfiteatrze B w budynku C Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, poprowadzi Agata Korczak z Instytutu Tertio Milennio.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL