Nowy numer 3/2021 Archiwum

Dzielne Niewiasty zapraszają

Kolejne spotkanie dla pań odbędzie się 15 grudnia w parafii redemptorystów pw. NMP Matki Pocieszenia przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu. Nie braknie modlitwy, rozmów o pieniądzach, zajęć ze świątecznymi stroikami i adwentowymi wieńcami.

W części przedpołudniowej, warsztatowej - do wyboru tym razem warsztat „Finanse według Bożych zasad” oraz warsztat florystyczny (zapisy TUTAJ – do czwartku 13 grudnia). Po przerwie obiadowej od 14.00 rozpocznie się – ogólnodostępny, otwarty bez zapisów – program „dla ducha”: modlitwa uwielbienia, Msza św., konferencja z cyklu „Jezus i kobiety Starego Testamentu”, adoracja Najświętszego Sakramentu, czas na dzielenie się w grupach.

W ramach warsztatu florystycznego panie będą mogły wykonać wianki adwentowe, w tym wianki na drzwi (do powieszenia), stroiki bożonarodzeniowe, tradycyjne na stół ze świecą, na żywym lub sztucznym podkładzie, ze sztucznymi lub naturalnymi dodatkami (szyszki, orzechy, kora cynamonu itp.).

Warsztat poprowadzi Marzena Sala – żona i mama, florystka (po kursie florystycznym pierwszego stopnia) oraz zakrystianka, liderka grupy modlitewnej „Matki w Modlitwie” oraz liderka wspólnoty Odnowy wiary w Duchu Świętym, mocno zakorzeniona w duchowości ignacjańskiej. Motto życiowe: „Chrystus jest moją Drogą, Prawdą i Życiem”.

Warsztat „Finanse według Bożych zasad” (cz. 2) to kontynuacja poprzednich zajęć, które dotyczyły m.in. odpowiedzialności za sprawy finansowe, biblijnych zasad dotyczących mądrego wydawania pieniędzy, budowania domowego budżetu.
Na spotkaniu grudniowym będzie się można dowiedzieć, jaki jest Boży pogląd na uczciwość i bycie nieuczciwym, pracę, obowiązki pracowników i pracodawców, dług i wychodzenie z długów.

Warsztat poprowadzi Aneta Wojtasiewicz – absolwentka Politechniki Wrocławskiej (Wydział Podstawowych Problemów Techniki) oraz studiów podyplomowych MBA na Politechnice Warszawskiej. Ma doświadczenie w marketingu usług finansowych. Ukończyła kurs „Biblia o finansach”. Związana ze wspólnotą odnowy wiary w Duchu Świętym „Michael”.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego w oparciu o wartości chrześcijańskie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama