Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zawalcz o czyste serce

Katolicka Wspólnota Płomień Pański zaprasza na Mszę św. i spotkanie z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała - zwłaszcza o wyzwolenie od grzechu nieczystości. Będzie mu przewodniczyć o. Emilian Gołąbek OFM.

Pornografia, trudności w dochowaniu wierności małżeńskiej, czystości przedślubnej, w zdrowym patrzeniu – Bożymi oczyma – na siebie i innych ludzi, szacunek dla ciała swojego i ludzi wokół nas. Z takimi trudnościami zmaga się mnóstwo ludzi. Czy nie czas, by poprosić Pana o uzdrowienie tej sfery i dowiedzieć się, jak można uwolnić się z sideł nieczystości?

Modlitwa – wpisana w cykl poświęcony grzechom głównym – rozpocznie się w piątek 14 grudnia o 18.00 Mszą św. w kościele św. Rodziny przy ul. Monte Cassino 69 we Wrocławiu. O grzechu nieczystości będzie mówił o. Emilian Gołąbek OFM – proboszcz parafii pw. św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu (Sołtysowice), gwardian klasztoru franciszkanów pw. Matki Bożej Anielskiej Wrocław-Sołtysowice, sekretarz misji i ewangelizacji w Prowincji św. Jadwigi Zakonu Braci Mniejszych.

Urodzony w 1970 r. we Wrocławiu, ukończył tu VIII Liceum Ogólnokształcące. W 1996 r. ukończył Franciszkańskie Wyższe Seminarium Duchowne w Kłodzku. W latach 1996-1998 pełnił posługę w Gliwicach. W 2001 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim uzyskał tytuł doktora teologii pastoralnej z zakresu katechetyki. Pracował w franciszkańskiej placówce na Górze św. Anny, we Franciszkańskim Duszpasterstwie Akademickim „Antoni” we Wrocławiu, w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama