Nowy numer 3/2021 Archiwum

Przywitaj Nowy Rok w Lewinie Kłodzkim

Kompania Jonatana i parafia NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocinie zapraszają na wspólne wkroczenie w 2019 r. podczas wyjazdu, który potrwa od 28 grudnia do 1 stycznia.

– To będzie czas wypoczynku i rekolekcji – wyjaśnia Artur Skowron. – Wyjeżdżamy w piątek 28 grudnia ok. 16.30-17.00 autokarem spod kościoła przy ul. Tatarakowej. Po kolacji spotkamy się na modlitwie. W sobotę i niedzielę po śniadaniu wyruszymy na spacer w góry, po południu będziemy uczestniczyć w programie rekolekcyjnym. W poniedziałek rano rozpoczniemy przygotowania do zabawy sylwestrowej, która rozpocznie się wieczorem. Na ten moment zgłosiło się ok. 35 nastolatków i 30 osób dorosłych. Miejsc mamy 100.

Pod koniec stycznia Kompania Jonatana planuje rekolekcje na Górze św. Anny (od 26 stycznia do 2 lutego) dla dwóch grup – dzieci od 7 do 12 roku życia oraz młodzieży od 13 roku życia wzwyż. W planach są rozmaite warsztaty: biblijno-ewangelizacyjny, modlitwy uwielbienia, liturgiczny, wprowadzający w sztukę wypowiedzi oraz „Team Bullding”.

Zgłoszenia na oba wydarzenia: 507 011 408, kompaniajonatana@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama