Nowy numer 33/2019 Archiwum

Przywitaj Nowy Rok w Lewinie Kłodzkim

Kompania Jonatana i parafia NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocinie zapraszają na wspólne wkroczenie w 2019 r. podczas wyjazdu, który potrwa od 28 grudnia do 1 stycznia.

– To będzie czas wypoczynku i rekolekcji – wyjaśnia Artur Skowron. – Wyjeżdżamy w piątek 28 grudnia ok. 16.30-17.00 autokarem spod kościoła przy ul. Tatarakowej. Po kolacji spotkamy się na modlitwie. W sobotę i niedzielę po śniadaniu wyruszymy na spacer w góry, po południu będziemy uczestniczyć w programie rekolekcyjnym. W poniedziałek rano rozpoczniemy przygotowania do zabawy sylwestrowej, która rozpocznie się wieczorem. Na ten moment zgłosiło się ok. 35 nastolatków i 30 osób dorosłych. Miejsc mamy 100.

Pod koniec stycznia Kompania Jonatana planuje rekolekcje na Górze św. Anny (od 26 stycznia do 2 lutego) dla dwóch grup – dzieci od 7 do 12 roku życia oraz młodzieży od 13 roku życia wzwyż. W planach są rozmaite warsztaty: biblijno-ewangelizacyjny, modlitwy uwielbienia, liturgiczny, wprowadzający w sztukę wypowiedzi oraz „Team Bullding”.

Zgłoszenia na oba wydarzenia: 507 011 408, kompaniajonatana@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL