Nowy numer 33/2019 Archiwum

Zapraszamy do (na) Betlejem

Doroczne wydarzenie - koncert w wykonaniu gwiazd polskiej (i nie tylko) muzyki, wspólne kolędowanie i składanie życzeń - odbędzie się we Wrocławiu już 29 grudnia. Trwa dystrybucja biletów.

Jak w Betlejem - Betlejem w Polsce 2018/2019
Betlejem W Polsce

Kolejna edycja "Betlejem w Polsce" - "Betlejem we Wrocławiu" odbędzie się 29 grudnia o 18.00 w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu, objętego patronatem przez abp. Józefa Kupnego, usłyszymy najpiękniejsze kolędy z różnych stron - z Polski, Armenii, z krajów arabskich; kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, etiopskie i te stworzone przez kanadyjskich Indian.

Na scenie pojawią się i zaśpiewają: Kayah, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate. O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski, Bovska, a także… sama publiczność. Wszystkim będą towarzyszyły zespoły, m.in.: Atom String Quartet, Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta Fanfara Moldova.

Uczestnicy spotkania podzielą się opłatkiem i złożą sobie życzenia. Dochód z trasy koncertowej jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl, bilety24.pl oraz w parafiach. Każdy kto kupi bilet na jeden z koncertów „Betlejem w Polsce”, staje się ambasadorem miłosierdzia. Dochód z trasy koncertowej zostanie przekazany na wsparcie osób potrzebujących. NA wsparcie akcji przeznaczony jest również dochód ze sprzedaży płyty pt. "Jak w Betlejem". Szczegóły na www.beltejemwpolsce.pl

"Betlejem w Polsce" to niezwykła trasa koncertowa w 13 miastach w kraju z udziałem gwiazd polskiej estrady z towarzyszeniem Międzynarodowego Zespołu Muzycznego
pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego i patronatem Konferencji Episkopatu Polski.

Patronat nad trasą koncertową objął Gość Niedzielny.

Poniżej druga wersji piosenki "Jak w Betlejem" promującej wydarzenie:

Jak w Betlejem
Fundacja Wiatrak

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL