Nowy numer 42/2019 Archiwum

Są już pierwsze szopki! Czekamy na kolejne

Zrób zdjęcie szopki bożonarodzeniowej w swoim kościele i przyślij do naszej redakcji. Chcemy razem z Wami, drodzy Czytelnicy, odbyć wirtualną podróż po archidiecezji i w ten sposób radować się z Bożego Narodzenia.

Podobnie jak w przypadku Wielkiej Soboty odwiedzamy Groby Pańskie, tak w okresie Bożego Narodzenia zachwycamy się wspaniałymi pomysłami na przedstawienie scenki narodzin naszego Zbawiciela. Dzięki internetowi i naszej stronie będzie możliwe, mamy taką nadzieję, w krótkim czasie obejrzeć kilka, a może nawet kilkadziesiąt instalacji. Wierzymy, że pierwsze zdjęcia nadeślecie do nas już w okolicach Pasterki.

Inicjatywa się uda, gdy zaangażują się w nią nasi czytelnicy (również księża). Zachęcamy do zrobienia zdjęcia szopki w swoim kościele i przesłania go na adres wroclaw@gosc.pl (temat wiadomości: "Szopka 2018"). Nie trzeba być profesjonalnym fotografem. Wystarczy telefon, który często i tak mamy ze sobą.

Prosimy, aby w opisie lub treści maila było imię i nazwisko autora oraz wezwanie (i miejscowość) parafii (kościoła), w której zostało wykonane. UWAGA! Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację personaliów autora w podpisie pod fotografią. Jeśli woleliby Państwo zostać anonimowi, proszę to napisać w treści maila.

Nadesłane zdjęcia będziemy sukcesywnie publikować na naszej stronie tak, by nasi czytelnicy nawet z najodleglejszych zakątków świata mogli spojrzeć i zachwycić się szopkami razem z Wami.

Zobacz zdjęcia tegorocznych szopek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL