Nowy numer 41/2019 Archiwum

Kolejna żywa szopka we Wrocławiu

O tyle niezwykła, że powstanie wewnątrz kościoła. Będzie można ją zobaczyć w klaretyńskiej parafii św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida podczas pasterki o północy oraz w czasie Mszy św. w pierwszy i drugi dzień świąt.

– W stajence znajdzie się owca ze swoimi małymi, koza z młodymi kózkami, kury, a przede wszystkim Święta Rodzina – przy czym w tej roli wystąpią prawdziwe rodziny. Na każdej Mszy św. będą to inni rodzice z małym dzieckiem, z grona parafian oraz osoby zaprzyjaźnione z parafią - wyjaśnia proboszcz o. Wojciech Matuła CMF.

Szopka będzie również udekorowana w niecodzienny sposób przedmiotami sprowadzonymi z różnych stron Polski.

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia, odprawione zostaną przy ul. św. Wawrzyńca Msze św. o 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00, we wtorek, 26 grudnia - drugi dzień świąt, jak w niedzielę (zobacz TUTAJ).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL