Nowy numer 3/2021 Archiwum

Niech się niesie kolęd śpiew

Do wigilijnego wieczoru coraz bliżej. Tradycyjnie nie może się on obejść bez wspólnego kolędowania. Nagrajcie jedną kolędę i ślijcie. Nagrania umieścimy na naszym profilu na Facebooku i na wroclaw.gosc.pl.

Z instrumentami czy bez, solo, w duecie czy w rodzinnym chórze - to nie ma najmniejszego znaczenia. Czekamy na Wasze muzyczne wykonania polskich kolęd.

Chcemy was przekonać, podobnie jak w ubiegłym roku, używając dwóch mobilizujących cytatów. Pierwszy pochodzi ze św. Augustyna: "Kto śpiewa, dwa razy się modli", a drugi to tytuł wszystkim dobrze znanej piosenki - "Śpiewać każdy może".

Swoje filmiki możecie przesyłać różnymi drogami - w wiadomości na Facebooku, której adresatem będzie nasz profil, ale również za pomocą e-dysków (np. wetransfer.com) na adres wroclaw@gosc.pl. Można również użyć aplikacji "WhatsApp" i przesłać filmik pod numer telefonu 666026773.

Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście w wiadomości dodali informację, jak mamy podpisać wideo, np. nazwisko (-a) rodziny (rodzin) kolędujących, czy miejscowość.

Ważna informacja. Na kolędowe filmiki czekamy przez całe święta. Pamiętajcie też o tym, by poinformować nagrywanych, że planujecie przesłać filmik do "Gościa Niedzielnego".

Na naszym Facebooku pojawi się nagranie z domu co najmniej jednego z dziennikarzy "Gościa Wrocławskiego". Bądźcie czujni i zaglądajcie na nasz profil.

Zapraszamy również do przesyłania zdjęć szopek w Waszych kościołach i parafiach. Więcej informacji TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama