Nowy numer 33/2019 Archiwum

Zawsze jesteśmy gotowi, bo to miasto spotkań

Organizacja Europejskiego Spotkania Młodych leży również po stronie władz miasta. Wybór stolicy Dolnego Śląska na gospodarza kolejnego tego typu wydarzenia komentuje prezydent Jacek Sutryk.

Cieszę się, że w Madrycie ogłoszono decyzję, iż do naszego miasta przyjadą młodzi z całej Europy. To, poza okazją do wzmocnienia duchowego i przeżycia pewnych rzeczy w ramach takiej dużej wspólnoty, także możliwość promocji Wrocławia. Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy, którzy nas odwiedzą, czuli się dobrze i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że wywiozą stąd niezapomniane wspomnienia - mówi.

Prezydent Sutryk jest tez spokojny o gościnność wrocławian. - Jestem przekonany, że wrocławskie rodziny staną na wysokości zadania. Zresztą niejednokrotnie ten egzamin zdawały - przy okazji poprzednich spotkań, przy okazji Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego i wielu innych wydarzeń, nie tylko religijnych. Wierzę, że cudzoziemcy, także poprzez przebywanie we wrocławskich domach, będą mogli poczuć szczególny klimat naszego miasta - dodaje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL