Nowy numer 34/2019 Archiwum

Biegi sylwestrowe

Są ciekawym sposobem na wejście z impetem w nowy rok - nie tylko dla samych zawodników, ale i dla kibiców. W okolicach Wrocławia odbywają się 31 stycznia w Trzebnicy i w Jelczu-Laskowicach.

34. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2018, na 10-kilometrowej trasie, rozpocznie się przy Urzędzie Gminy Trzebnica (plac Piłsudskiego 1) w samo południe. Przy czym już od 11.00 do 11.30 (a potem po zakończeniu biegu) przy podium wykonywane będą zdjęcia w ramach konkursu na najlepsze przebranie – w minionych edycjach sylwestrowi biegacze wykazywali się tu często wielką kreatywnością.

Oprócz biegu głównego odbędą się także biegi towarzyszące – młodzieżowe (na trasie czerwonej liczącej 1000 m oraz trasie niebieskiej – 1200 m) oraz bieg rodzinny na dystansie około 100 m, mający charakter zabawy (start o 12.10).

Impreza, której głównymi organizatorami są Gmina Trzebnica – Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław – ma również wymiar charytatywny. W tym roku zawodnicy biegną dla mieszkających pod Trzebnicą Marcina i Przemka, którzy od urodzenia chorują na dystrofię mięśniową typu Beckera i Duchena.

Więcej informacji TUTAJ.

IV Toyota bieg Sylwestrowy (5. Bieg do Korony Harcownika) wystartuje o 11.00 w Jelczu-Laskowicach na dystansach 10 km i 5 km (bieg i Nordic Walking). Jego organizatorami są Klub biegowy Harcownik Jelcz-Laskowice i UMiG Jelcz-Laskowice (Centrum Sportu i Rekreacji ).

Więcej TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL