Nowy numer 33/2019 Archiwum

Sylwestrowa noc uwielbienia online

Do modlitewnego czuwania online "Tylko Bogu chwała" zaprasza wrocławska wspólnota Agalliasis.

Nigdzie w tę noc nie wychodzisz? Chcesz przeżyć ją w klimacie modlitwy, w duchowej łączności z innymi?

Wspólnota Agalliasis będzie transmitować całonocne uwielbienie od godz. ok. 21 do 7 rano. Stream live dostępny na: www.tv.agalliasis.pl, www.youtube.com/c/Agalliasis/live oraz na facebookowym koncie Agalliasis.

Wspólnota istnieje już od 1978 roku - niedawno obchodziła 40-lecie istnienia. Jej nazwa wywodzi się z języka greckiego i oznacza "Rozraduj się". - My traktujemy tę radość jako dar Ducha Świętego, dlatego nazwę Agalliasis tłumaczymy jako "Rozraduj się w Duchu Świętym" - wyjaśniają członkowie.

Spotkania otwarte odbywają się w piątki w parafii pw. św. Anny we Wrocławiu (ul. Sobótki). W pierwsze piątki miesiąca o 19.00 rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu, o 20.00 - Msza św.; w pozostałe piątki o 19.15 - Wieczór Chwały (salka parafialna).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL