Nowy numer 41/2019 Archiwum

A może by tak wyskoczyć na... Wieczór Małżeński?

To katecheza dla małżonków w każdym wieku. Już w poniedziałek 7 stycznia. Zabierz męża lub żonę!

Można to potraktować jako formę randki, krótkich rekolekcji, a może po prostu wspólnej wieczornej modlitwy.

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w kaplicy pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Kościuszki w Bystrzycy koło Oławy małżonkowie mogą umocnić się w swojej wierze. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 19 adoracją Najświętszego Sakramentu. Później, o godzinie 19.30, odprawiona zostaje Msza św. z katechezą dla małżonków w każdym wieku czyli kazaniem tematycznym.

Tym razem w poniedziałek 7 stycznia słowo do małżeństw wygłosi ks. Janusz Gorczyca, proboszcz parafii pw. św. Piotra i Pawła w Oławie oraz moderator w kręgach Domowego Kościoła.

- Co miesiąc zapraszamy innego kapłana, który kieruje do nas naukę. Chcemy modlić się w intencji małżeństw. Swoich oraz innych, bo to jest dzisiaj bardzo potrzebne - mówi Sławomir Łuszczyński, jeden z uczestników.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL