Nowy numer 34/2019 Archiwum

O mężnym sercu kobiety

Kolejne rekolekcje w ciszy w domu sióstr boromeuszek w Małuszynie koło Trzebnicy odbywać się będą od 15 do 17 lutego. Już trwają zapisy.

Spotkanie „Mężne serce kobiety” – które poprowadzi ks. Przemysław Demski – rozpocznie się w piątek o 18.00, a zakończy ok. 13.30 w niedzielę. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na przestrzeganie milczenia. Rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich, zarówno duchownych, jak i świeckich. Warto zabrać ze sobą Pismo Święte i notatnik.

Informacje i zgłoszenia: klasztormaluszyn@gmail.com, tel. 695 912 532, www.domwlamuszynie.blogspot.com.

Kolejne propozycje Domu w Małuszynie to:

  • 8–10 marca – „Naucz mnie, Panie, drogi Twoich ustaw...” (Ps 119, 33) – wielkopostne rekolekcje o rozeznawaniu duchowym w codzienności, prowadzący – o. Dariusz Sowa OFM Conv
  • 17–20 kwietnia – Triduum Paschalne w duchu rekolekcyjnym, prowadzący – ks. Bogdan Giemza SDS
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL