Nowy numer 4/2019 Archiwum

Adios Madrid! See you in Wrocław

Archidiecezja wrocławska miała silną reprezentację podczas Europejskiego Spotkania Młodych w Madrycie. To było wyjątkowe wydarzenie.

Lazurowe niebo, w środku dnia odczuwalna temperatura tak wysoka, że kurtka i szalik stawały się zbędnym balastem. Do tej wspaniałej otoczki dochodzą jeszcze wrażenia. W zdecydowanej większości bardzo pozytywne. Międzynarodowe towarzystwo to nie tylko szansa na podszlifowanie języka, ale również możliwość porozmawiania z ludźmi z zupełnie innych kultur, a czasem również tradycji chrześcijańskich, o czymś na co dzień zupełnie nieoczywistym – o doświadczeniu wiary. Dodatkowym aspektem jest niezwykłe spotkanie z gospodarzami. Takie są Europejskie Spotkania Młodych, tak będzie również we Wrocławiu.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy