Nowy numer 41/2019 Archiwum

Alpha na Strachocinie

Kolejna edycja kursu rozpocznie się 12 lutego o 19.00 w parafii pw. NMP Bolesnej przy ul. Tatarakowej 1 we Wrocławiu.

Kurs Alpha – wyjaśniają organizatorzy – to cykl spotkań poświęconych wierze chrześcijańskiej; przestrzeń, która pozwala doświadczyć, że chrześcijaństwo wykracza daleko poza tradycje, obyczaje i obrzędy.
Jest przeznaczony i dla tych, którzy nie uczestniczą w życiu, a chcieliby zapoznać się z wiarą chrześcijańską, jak i dla tych chrześcijan, którzy pragną „rozsmakować się” w wierze. Niektórzy uczestnicy zastanawiają się nad istnieniem Boga lub nad tym „co dzieje się po śmierci”, inni przychodzą rozmawiać o szczególnych zagadnieniach, zrozumieć wiarę innych ludzi, odkryć sens życia.
Każde spotkanie składa się z 3 części: pysznej kolacji, treściwego wykładu i porywającej „alphadyskusji”.
„Na kursie możesz słuchać lub być wysłuchanym, poruszyć tematy, o których nie rozmawiasz w domu i pracy. Nie musisz jednak zabierać głosu” – dodają organizatorzy.
Uczestnictwo w Alphie jest bezpłatne; kurs można przerwać w dowolnym momencie.
Zgłoszenia, kontakt: TUTAJ, lub 608 338 107, alpha@onjest.pl

O innych propozycjach w parafii (np. "Przygoda z ojcem") przeczytasz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL