Nowy numer 42/2019 Archiwum

Etiuda Bożonarodzeniowa na Krzykach

Niezwykłe muzyczno-teatralne przedstawienie odbędzie się w niedzielę 20 stycznia o 16.00 w dolnym kościele parafii pw. św. Trójcy we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 42.

„Słowo stało się Ciałem. Etiuda Bożonarodzeniowa” to nietypowe spojrzenie na tajemnicę przyjścia Chrystusa na świat. W przedsięwzięcie zaangażowani są Schola św. Trójcy, muzykująca młodzież z parafii, dzieci i rodzice z przedszkola Lupikowo, parafialny zespół aktorski, muzykująca reprezentacja Wspólnoty Rodzin, przyjaciele z sąsiednich parafii.

- W sumie występuje kilkadziesiąt osób, artyści zawodowi i nie tylko - mówi Marian Skutnik, autor scenariusza. - W części muzycznej usłyszymy wiele instrumentów, jak harfy, kontrabas, klarnet, gitary. Etiuda ma również swoją część dramatyczną, której akcja rozgrywa się współcześnie. W trzech różnych częściach świata panie spodziewają się dziecka. Przeżywają rozterki, zastanawiają się, czy je urodzić… Ostatecznie zjeżdżają się wszyscy razem, by świętować Boże Narodzenie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL