Nowy numer 41/2019 Archiwum

Trwa przygotowanie

Wciąż można zapisać się na IV Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne z ojcami Antonello Cadeddu i Enrique Porcu. W czwartek 24 stycznia odbędzie się wspólne przygotowanie oraz zawierzenie Maryi zbliżającego się spotkania.

W ramach duchowego przygotowania do rekolekcji organizatorzy zapraszają na 19.00 do kościoła karmelitańskiego pw. Opieki św. Józefa, Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia we Wrocławiu (ul. Ołbińska 1).

O 19.00 zostanie odprawiona Msza św. Po Eucharystii rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w przepięknej Monstrancji Fatimskiej, która będzie towarzyszyć uczestnikom rekolekcji w czasie ich trwania. Spotkanie zakończy się o 21.00 Apelem Jasnogórskim i modlitwą 8 dnia nowenny o wylanie Ducha Świętego.

– Razem z Maryją będziemy wielbić Boga za ten czas łaski, który od Niego otrzymujemy – mówi o. Krzysztof Piskorz OCD. – Kto nie może przybyć, niech się łączy duchowo i w swojej miejscowości czy parafii przyjmie w dniu dzisiejszym Komunię świętą o jak największe owoce i otwarcie się na działanie Ducha Świętego. Niech Maryja wyprosi nam pokorne i ufne zdanie się na Jego prowadzenie, byśmy wykorzystali ten czas w pełni i według zamysłu naszego Boga.

Więcej o rekolekcjach TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL