Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rodzice sprzeciwiają się seksualizacji dzieci w szkołach i organizują szkolenie

Będzie o tym, jak odpowiadać na ideologię LGBTQ+, o seksualizacji jako narzędziu polityki oraz wyzwaniach dziecka i rodzica w tym temacie.

Trzydniowe szkolenie to odpowiedź na brutalną rzeczywistość, która powoli pojawia się w coraz większej liczbie placówek szkolnych.

- Dzisiaj rodzice sami muszą brać sprawy w swoje ręce, czyli przedsięwziąć ochronę dzieci we własnym zakresie. W ciągu ostatnich lat nie podjęto żadnych odgórnych rozwiązań, które uczyniłyby szkołę bezpieczną od działalności fundacji i stowarzyszeń propagujących ideologię LGBTQ oraz permisywną edukację seksualną - mówi specjalnie dla "Gościa Niedzielnego" Magdalena Trojanowska, prezes wrocławskiego stowarzyszenia "Rodzice Chronią Dzieci".

Z tego powodu stowarzyszenie działające w ramach znanej inicjatywy "Stop Seksualizacji Naszych Dzieci" przygotowało szkolenie obejmujące kompendium wiedzy i umiejętności mające pomóc rodzicom w ich walce o własne dzieci.

Szkolenie skierowane jest również do wszystkich, którym na sercu leży dobro młodego pokolenia. To ono bowiem będzie płaciło koszty bierności lub nierozważnych działań ludzi dorosłych, podważających społeczne normy seksualne w imię rzekomej wolności, różnorodności czy antydyskryminacji.

- Zauważamy, że ideologia LGBTQ rozprzestrzenia się w szkołach za przyzwoleniem i aprobatą grona pedagogicznego, a zdarza się, że również Rady Rodziców. Jedyną narracją rządu jest przerzucanie odpowiedzialności za ten stan na rodziców - to oni są winni obecności deprawatorów na terenie placówek wychowawczych, wyrażając na to bierną zgodę - tłumaczy M. Trojanowska.

Podkreśla, że wymagania stawiane rodzicom, którzy chcą chronić swoje dzieci, zmuszają ich do podejmowania strategicznych działań. Często narażają ich samych oraz ich dzieci na konfrontacje z wrogim otoczeniem.

Szkolenie odbędzie się w dniach 1-3 marca na Ostrowie Tumskim. Szczegółowe informację, dokładny program i niezbędny do wypełnienia formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ. Zapisy trwają do 21 lutego.

W razie pytań można kontaktować się pod adresem mailowym szkolenie@badz-skuteczny.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama