Nowy numer 13/2020 Archiwum

Modlitwa śpiewami z Taizé we wrocławskim DA "Dach"

Studenci z jezuickiego duszpasterstwa akademickiego już się przygotowują do ESM we Wrocławiu. Zapraszają na modlitwę śpiewami z Taizé.

Jak czytamy w zaproszeniu na profilu duszpasterstwa na Facebooku, jest to odpowiedź "na informację, która rozpala nasze serducha radością, że najbliższe spotkanie Taizé odbędzie się we Wrocławiu".

Ogłoszenie przez braci z Taizé tej decyzji podczas ostatniego Europejskiego Spotkania Młodych w Madrycie zachęciło studentów do rozpoczęcia duchowych przygotowań do wydarzenia, które odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska na przełomie 2019 i 2020 r.

Modlitwa ze śpiewami z Taizé połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu rozpocznie się w kościele (dolnym) pw. św. Ignacego Loyoli (ul. Stysia 16, Wrocław) o 20.00 Mszą św. "Wiemy, że może dla niektórych to czas sesji, ale nieskończenie lepiej »tracić« czas z Bogiem niż odkurzać po raz kolejny pustynię" - piszą w zaproszeniu organizatorzy z prowadzonego przez jezuitów DA "Dach".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama