Nowy numer 14/2020 Archiwum

Każde małżeństwo sakramentalne jest do uratowania

Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Źródło Łaski" zaprasza na cykl spotkań dla małżeństw. Najbliższe, 20 lutego, "Każde małżeństwo sakramentalne jest do uratowania" poprowadzą członkowie wspólnoty Sychar z Wrocławia.

Spotkania odbywają się w parafii św. Kazimierza Królewicza przy ul. Litewskiej 1 we Wrocławiu z reguły w trzecie środy miesiąca (wyjątkowo, z racji Wielkanocy, w kwietniu będzie to czwarta środa). Rozpoczyna je o 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; następnie odbywa się konferencja oraz modlitwa.

Najbliższe zaplanowane spotkania:

20 lutego – "Każde małżeństwo sakramentalne jest do uratowania" – konferencję poprowadzą członkowie wspólnoty Sychar z Wrocławia wraz z kapłanem;

20 marca – konferencję poprowadzi dr n. med. Katarzyna Dunajska, endokrynolog, naprotechnolog, moderator Akademii Familijnej;

24 kwietnia – konferencję na temat ojcostwa poprowadzi Andrzej Cwynar, doradca rodzinny.

W maju i czerwcu tematy będą najprawdopodobniej dotyczyć finansów w rodzinie oraz roli babci i dziadka w wychowywaniu dzieci.

Cykl trwa od października 2018 r. Podczas pierwszego spotkania ks. Mirosław Maliński mówił o oczekiwaniach mężczyzn i kobiet względem małżeństwa; w listopadzie małżonkowie Anna i Grzegorz Powidłowie z Fundacji Filome wyjaśniali kwestię "Wolności w małżeństwie", a w grudniu o. Roman Celary OFM mówił o "Sztuce wzajemnego słuchania się".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama