Nowy numer 14/2020 Archiwum

Spotkanie młodych "Na słowo": Dołącz do chóru i odlećmy w "Orbicie"

To może być weekend pełen pasji i duchowego uniesienia. Może być, jeśli podzielisz się swoim wokalnym talentem. Muzyka i śpiew w czasie spotkania młodych "Na słowo" w hali "Orbita" ma niebagatelne znaczenie.

Chór, który przygotowuje się do wydarzenia, potrzebuje wsparcia niemal w każdym głosie. Co trzeba zrobić, by do niego dołączyć? Wystarczy wziąć udział w pozostałych próbach, by zdążyć zapoznać się z planowanym repertuarem.

Pierwsza próba w CODA "Maciejówka (pl. Nankiera) już w czwartek o 20.00. Kolejnego dnia, w piątek 22 lutego o 20.00 odbędzie się próba akustyczna w hali "Orbita". W dniu spotkania chór ubogaci Mszę św. Na śpiewanie należy sobie zarezerwować trzy godziny - od 15.00 do 18.00.

Do wspólnego muzykowania zaprasza ks. Bartłomiej Kot, duszpasterz akademicki,.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama