Nowy numer 13/2020 Archiwum

Dzień Skupienia dla Kobiet - o seksualności i płodności

Czy seksualność i płodność to obdarowanie, a może kłopotliwy prezent? Zapraszamy na Dzień Skupienia dla Kobiet do parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia we Wrocławiu.

Całość rozpocznie się  23 lutego (sobota) o godzinie 9. Zostanie wtedy odprawiona Msza święta w kościele pw. NMP Matki Miłosierdzia przy ul. Brucknera 20/22 we Wrocławiu.

Po Eucharystii o godzinie 9.50 konferencję pod hasłem: "Przeżywanie własnej seksualności" wygłosi dr Agnieszka Chrobak, żona i matka, na co dzień pracownik Instytu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.

W godzinach 10.40-11.10 zaplanowano przerwę na kawę i herbatę.

Później uczestniczki wysłuchają drugiej konferencji dr A. Chrobak pt. "Poznaj siebie - fizjologiczny wymiar kobiecości".

Od 11.55 do 12.25 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

Chętne panie mogą zapisywać się przez adres e-mailowy: skupieniekobiet@gmail.com.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama