Nowy numer 14/2020 Archiwum

Być blisko chorych i starszych

O cechach powołania do miłości oraz wartościowych doświadczeniach i perspektywach opieki nad osobami chorymi opowie w najbliższej edycji Cyklu "Człowiek-Wspólnota-Odpowiedzialność" s. Maria Czepiel ze Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety we Wrocławiu.

Częścią życia każdego człowieka jest doświadczenie choroby i wieku podeszłego. Jest to również stały element życia wspólnot rodzinnych i społecznych. Doświadczenia słabości cierpienia i trudów wieku mogą i powinny być również czasem owocowania. Jednak bez miłości trudno mówić o efektywnej pomocy zdrowotnej, społecznej i międzyludzkiej oraz podtrzymaniu sił fizycznych i emocjonalnych - czytamy w zaproszeniu na wydarzenie.

Spotkanie połączone z koncertem kameralnym odbędzie się we wtorek 26 lutego o godz. 18.30 w sali nr 3, w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej ul. Katedralna 4, na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.

W ramach spotkania odbędzie się dyskusja. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama