Nowy numer 14/2020 Archiwum

Bunt na pokładzie - Wspólnota "Benedictus" zaprasza rodziców nastolatków

Trwają zapisy na rekolekcje-warsztaty dla rodziców nastolatków, które odbędą się 6 kwietnia. Zaprasza wspólnota "Benedictus" z parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego we Wrocławiu.

„Bunt na pokładzie” jest autorskim projektem rekolekcyjnym obejmującym cykl zajęć, których celem jest pomoc rodzicom w kształtowaniu relacji z dzieckiem w okresie dojrzewania.

Uczestnikom przekazywane są merytoryczne treści; biorą ponadto udział w rozbudowanej części praktycznej, warsztatowej. Nie brak czasu na modlitwę, osobiste spotkanie z Bogiem.

Cykl składa się z trzech paneli: 1. Rodzic ma prawo do błędów; 2. Spojrzenie na świat oczami nastolatka; 3. Pakiet: Mocny rodzic czyli narzędzia do budowania relacji.

Spotkanie prowadzi Michał Frąckowicz – mąż, ojciec, nauczyciel, wychowawca, katecheta, formator wspólnot. Pracuje w Zespole Szkół Muzycznych w Łodzi, jest także członkiem zespołu Centrum Mocni w Duchu.

Rekolekcje-warsztaty odbędą się 6 kwietnia, od 10.00 do 17.30 w parafii św. Maksymiliana Kolbego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 20.

Informacje: 667 036 414 (po 19.00), benedictuswroclaw@gmail.com, benedictus.wroclaw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama