Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pokaz specjalny filmu "Największy dar" we Wrocławiu

Zapraszamy na przedpremierowy seans długo oczekiwanego filmu o przebaczeniu. W ramach cyklu "Do kina z Gościem" bilety dla wszystkich w promocyjnej cenie.

Czeka nas ogromna dawka wzruszenia, ciepłych emocji oraz humoru. "Największy dar" oceniany jest jako film z gatunku tych, które naprawdę potrafią zmienić życie. Hiszpańsko-polska produkcja powstała dzięki finansowemu wsparciu tysięcy drobnych darczyńców z obu krajów.

Największy Dar- oficjalny Trailer HD
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

Zdaniem krytyków, film Juana Manuela Cotelo, któremu sławę przyniosła kultowa już „Ziemia Maryi”, zaskakuje, oczarowuje i dostarcza widzom wielu emocji. 

Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości.

Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie... Czy możliwa jest tak bezgraniczna miłość i tak bezwarunkowe przebaczenie?

Redakcja "Gościa Wrocławskiego" wraz z Multikinem Pasaż Grunwaldzki zaprasza na prapremierę "Największego daru". Pokaz rozpocznie się we wtorek 5 marca o godzinie 18.30 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki. 

Zanim zostanie wyświetlony film, tradycyjnie w ramach cyklu "Do kina z Gościem", krótki wstęp wygłosi zaproszony gość specjalny.

Bilety do kupienia w kasach kina za 12 złotych po podaniu hasła "Pokaz specjalny Gościa Niedzielnego".

UWAGA! Kino nie prowadzi już rezerwacji miejsc przez internet!.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama