Nowy numer 33/2019 Archiwum

Rekolekcje wielkopostne dla "25+"

Zapraszamy na rekolekcje pt. "Kochaj Dar Boży" dla wspólnot postakademickich, absolwentów, doktorantów, młodych małżeństw, wszystkich związanych w latach studenckich z duszpasterstwami akademickimi.

Aby wejść dobrze w Wielki Post i nie zwlekać z tym, rekolekcje w kościele akademickim przy ul. Wittiga 10 (naprzeciwko kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Pocieszenia) rozpoczną się od razu po Środzie Popielcowej.

Czego będą dotyczyć? Codzienności z Bogiem.

- Wydaje mi się, że większość z nas, bez względu na przynależność do grupy społecznej czy stan cywilny, żyje w dość sporym biegu. Przygniata nas natłok obowiązków, ilość pracy zawodowej i domowej. Do tego dochodzą pasje, zainteresowania, chęć zrobienia wielu rzeczy. Próbujemy sobie odpowiedzieć na pytanie, jak poukładać codzienne obowiązki z wiarą, Bogiem, modlitwą, czy lekturą Słowa Bożego. Tej odpowiedzi będziemy właśnie poszukiwać na rekolekcjach "Kochaj Dar Boży" - mówi Monika Kubrycz.

Rekolekcje od 8 do 10 marca poprowadzi o. Mirosław Ostrowski OP.

PLAN

8 marca (piątek) - kościół parafialny pw. Matki Bożej Pocieszenia

  • 18.00 - Droga Krzyżowa
  • 18.30 - Msza Św., a po niej nauczanie

9 marca (sobota) - kościół akademicki

  • 17.00 - Msza Św., a po niej nauczanie. Później Adoracja Najświętszego Sakramentu ze spowiedzią

10 marca (niedziela) - kościół akademicki

  • 16.00 - Msza Św. z nauczaniem, po niej spotkanie, zwane "agapą"
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL