Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pokaz specjalny filmu "Kurier"

Zapraszamy na wrocławską premierę, a właściwie pokaz przedpremierowy, bo zagramy film już 14 marca! Dla wszystkich bilety w tańszej cenie.

Na ten film czekało wielu entuzjastów polskiej historii, a także fanów reżysera Władysława Pasikowskiego ("Jack Strong", "Pittbull. Ostatni pies"). 

KURIER - oficjalny zwiastun najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego
KinoSwiatPL

"Kurier" opowie o burzliwych i pełnych napięcia wydarzeniach z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego z czasów II wojny światowej, kiedy pełnił funkcję kuriera Armii Krajowej. Nie ma to być jednak typowa biograficzna opowieść. Twórcy i producenci filmu zapowiadają film jako sensacyjno-przygodową historię szpiegowską osadzoną w realiach wojny, w której autentyczne zdarzenia posłużyły jedynie jako inspiracja. 

Redakcja "Gościa Wrocławskiego" organizuje wrocławską premierę "Kuriera" w ramach cyklu "Do kina z Gościem". Zapraszamy 14 marca o godzinie 19 do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Bilety są już do kupienia w kasach za 12 złotych po podaniu hasła "Gość Niedzielny".

W ramach pokazu odbędzie się również spotkanie z gościem specjalnym - Janem Andrzejem Dąbrowskim, prezesem zarządu Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Prelegent znał osobiście legendarnego emisariusza Komendy AK i Rządu RP w Londynie i przybliży nam przed seansem postać głównego bohatera filmu od nieznanej strony.

Zapraszamy!

UWAGA! Multikino nie prowadzi już rezerwacji miejsc przez internet. Tańsze bilety do kupienia w kasie kina wcześniej lub przed seansem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama