Nowy numer 13/2020 Archiwum

Dziś Msza św. w intencji Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej

Tradycyjnie w drugi poniedziałek miesiąca będziemy się modlić w katedrze wrocławskiej o dobre przygotowanie do sierpniowej wędrówki przed tron jasnogórskiej Pani.

Idea jest realizowana od 2016 r. Do udziału w niej są zaproszeni zarówno pątnicy, którzy na własnych nogach przemierzyli szlak na Jasną Górę lub zamierzają to zrobić, jak również duchowi pielgrzymki grupy nr 16.

Dziś (11 marca o 18.30) Mszy św. będzie przewodniczył ks. Jacek Froniewski, kanclerz Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej. Serdecznie zapraszamy.

Przypomnijmy. Podczas ostatniego spotkania przewodnicy grup ustalili, że tegoroczne hasło rekolekcji w drodze, zgodnie z hasłem roku duszpasterskiego, będzie dotyczyć Ducha Świętego i brzmi: "Ożywiciel". - Według "Credo" - Ożywiciel - to pierwsze imię Ducha Świętego. Mnie również bardzo się podoba. Ja myślałem bardziej o tym, by podkreślić "moc" (w nawiązaniu do hasła roku duszpasterskiego "W mocy Bożego Ducha" - przyp. red.), ale wszystko, co jest ożywione, powstało właśnie "z mocy". "Ożywiciel" to hasło w punkt - mówił wówczas ks. Stanisław "Orzech" Orzechowski, główny przewodnik PPW.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama