Nowy numer 13/2020 Archiwum

Triduum Paschalne w Małuszynie

Chcesz przeżyć Triduum Paschalne koncentrując się na tym, co najważniejsze? Jest okazja - w gościnnym domu sióstr boromeuszek w Małuszynie.

Spotkanie rozpoczyna się w Wielką Środę wieczorem o 18.00, kończy wspólnym świętowaniem podczas śniadania po Mszy w Niedzielę Wielkanocną.

Liturgii będzie przewodniczył ks. Bogdan Giemza SDS. W programie między innymi wprowadzenie w dany dzień, jutrznia, medytacja poprzedzona wprowadzeniem (s. Jana), możliwość włączenia się w przygotowanie posiłków, przygotowywanie dekoracji - m.in. Bożego Grobu.

- Tym razem nie jest to spotkanie w ciszy, ale na pewno okazji do modlitwy w ciszy nie zabraknie - mówi s. Jana, wspominając między innymi o planowanej całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę.

Istnieje możliwość uczestniczenia nie w całości spotkania, ale w poszczególnych dniach Triduum. Koszt: 60 zł za dzień pobytu.

Zgłoszenia: klasztormaluszyn@gmail.com, 695 912 532. Więcej na www.domwmaluszynie.blogspot.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama