Nowy numer 13/2020 Archiwum

Warsztaty i koncert uwielbienia w Kiełczowie

Uroczysty koncert, który odbędzie się 24 marca o 16.00, zwieńczy warsztaty uwielbienia, prowadzone pod kierunkiem Leopolda Twardowskiego w parafii NMP Różańcowej w Kiełczowie.

Warsztaty będą trwać od 22 do 24 marca. Poprowadzi je Leopold Twardowski wraz z zaproszonymi muzykami z Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego.

Są jeszcze wolne miejsca do warsztatowej sekcji chóru wielbienia. Informacje i zapisy: 601 735 399.

– Wielki Post, gdy w szczególny sposób wspominamy że Jezus z miłości oddał za nas swoje życie na krzyżu, jest dobrym czasem na uwielbiania Boga – mówi organizator przedsięwzięcia, Piotr Lach.

W warsztatach weźmie udział ok. 100 uczestników. W wydarzenie włącza się proboszcz ks. Maciej Spisz, parafialny chór „Jutrzenka”, działająca przy parafii wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Koncert, któremu towarzyszyć będzie specjalna świetlna oprawa wizualna, będzie na pewno wyjątkowym przeżyciem. Usłyszymy wiele znanych pieśni uwielbienia, jak „Przychodzisz Panie…”. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama