Nowy numer 21/2020 Archiwum

Specjalny pokaz filmu "Miłość i miłosierdzie" o św. Faustynie

Już 28 marca o godzinie 19 zapraszamy do Multikina Pasaż Grunwaldzki - jeszcze przed premierą! Bilety za 11 złotych dla wszystkich.

"Miłość i miłosierdzie" - oficjalny zwiastun filmu.
KinoSwiatPL

Pokaz specjalny rozpocznie się 28 marca o godzinie 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety w cenie 11 złotych (dla wszystkich!) do nabycia w kasach kina po podaniu hasła: "Gość Niedzielny".

Na początku tradycyjnie zaplanowaliśmy kilkuminutowe wystąpienie gościa specjalnego przed seansem.


Zdjęcia dokumentalne do filmu "Miłość i miłosierdzie" kręcone były w Polsce, USA oraz na Litwie. W zdjęciach fabularnych wzięli udział wybitni polscy aktorzy.

Produkcja opowiada historię Faustyny Kowalskiej, której spokojne i przepełnione wiarą życie zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście.

Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, ale siostra Faustyna zrobi wszystko, aby je wypełnić. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Po przeprowadzeniu badań naukowych okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama