Nowy numer 21/2020 Archiwum

O. Roman Celary OFM o grzechu lenistwa

Katolicka Wspólnota Płomień Pański zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała do kościoła Świętej Rodziny we Wrocławiu 23 marca.

Modlitwie przewodniczyć będzie i konferencję wygłosi o. Roman Celary OFM – franciszkański duszpasterz, rekolekcjonista.

Spotkanie ­– wpisujące się w cykl poświęcony siedmiu grzechom głównym – tym razem poświęcone będzie grzechowi lenistwa. Rozpocznie je Msza św. odprawiona o 18.00 w kościele Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino 68.

To coś dla tych, którym trudno zabrać się za wiosenne porządki i za wielkopostny wysiłek w pracy nad sobą, w sprzątaniu swojego serca. Spróbuj zmierzyć swój własny wymiar lenistwa. Po Mszy św. z konferencją okazja do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem z prośbą o uwolnienie od grzechu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama