Nowy numer 15/2020 Archiwum

Komu zależy na edukacji seksualnej naszych dzieci?

Z inicjatywy rodziców parafii pw. Michała Archanioła zorganizowane zostanie spotkanie dotyczące tzw. "seksedukacji", która coraz mocniej wdziera się do szkół. Podjęte zostaną tematy kulisów działania lobby LGBT oraz tego, jak rodzice mogą bronić dzieci przed deprawacją w szkołach.

Konstytucja naszego kraju  gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (artykuł nr 48), a ponadto przypomina, że każdy obywatel ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed demoralizacją (artykuł nr 72).

W inicjatywy rodziców parafii salezjańskiej pw. Michała Archanioła na wrocławskim Ołbinie zorganizowane będzie spotkanie dotyczące tzw. "seksedukacji", która coraz mocniej wdziera się do szkół. Prelekcje wygłoszą: Magdalena Czarnik ze stowarzyszenia "Rodzice Chronią Dzieci" oraz Adam Brawata z fundacji "Pro - Prawo do Życia".

Spotkanie odbędzie się w sobotę 30 marca o godzinie 15.30 w auli salezjańskiego domu młodzieżowego przy ul. Prusa 78.

- Obserwujemy jak radykalne organizacje aktywistów lesbijek, gejów, biseksualistów, trans i queerseksualistów narzucają społeczeństwu nową ideologię seksualności. Nadszedł czas, aby wyegzekwować nasze prawa. Czy nasze szkoły dzisiaj są miejscem bezpiecznym dla naszych dzieci ? Jakie są skutki fałszywej „edukacji seksualnej” i legalizacji tzw. homomałżeństw na Zachodzie? Co możemy zrobić, aby uchronić nasze dzieci i nasze rodziny? Wojna o dzieci trwa. Nie bądź obojętny - mówi Magdalena Czarnik.

Wiceprezes stowarzyszenia "Rodzice Chronią Dzieci" opowie o standardach edukacji seksualnej WHO - narzędzia demontażu praw rodziców i seksualizacji dzieci i młodzieży pod pozorami edukacji.

- Serdecznie zapraszamy rodziców i wychowawców oraz wszystkich zainteresowanych ochroną dzieci przed deprawacją - zachęca ks. Bolesław Kaźmierczak, proboszcz parafii. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama