Nowy numer 13/2020 Archiwum

Dodatkowy pokaz specjalny filmu "Miłość i Miłosierdzie"

Ze względu na duże zainteresowanie organizujemy dwa przedpremierowe pokazy w jeden dzień w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. 28 marca o 19.00 i 20.10. Bilety dostępne dla wszystkich za 11 złotych.

MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE - oficjalny zwiastun filmu.
KinoSwiatPL

Pokazy specjalne zaplanowaliśmy na 28 marca o godzinie 19 (większa sala) oraz 20.10 (mniejsza sala) w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety w cenie 11 złotych (dla wszystkich!) do nabycia w kasach kina po podaniu hasła: "Gość Niedzielny".

UWAGA! Są jeszcze miejsca w obu salach.

Na początku tradycyjnie odbędzie się kilkuminutowe wystąpienie gościa specjalnego przed seansem.


Zdjęcia dokumentalne do filmu "Miłość i miłosierdzie" kręcone były w Polsce, USA oraz na Litwie. W zdjęciach fabularnych wzięli udział wybitni polscy aktorzy.

Produkcja opowiada historię Faustyny Kowalskiej, której spokojne i przepełnione wiarą życie zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście.

Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, ale siostra Faustyna zrobi wszystko, aby je wypełnić. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Po przeprowadzeniu badań naukowych okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama