Nowy numer 13/2020 Archiwum

Słowo Boże prowadzi nas ku Wielkanocy

Tę prawdę trzeba odkryć. Pomocą może być sesja lectio divina, na którą do Ołdrzychowic Kłodzkich zapraszają siostry franciszkanki szpitalne.

Wielki Post to czas szczególnej łaski. To jakby 40 dni rekolekcji. Chodzi o to, by nie przeleciał nam między palcami – mówiła kilka tygodni temu na naszych łamach s. Samuela Brodacka, franciszkanka, organizatorka sesji lectio divina.

Podkreśla, że o wiele więcej możemy duchowo doświadczyć, jeśli spotkamy się ze słowem Bożym. Stąd propozycja, by w zaciszu zakonnego domu św. Franciszka i św. Klary w Ołdrzychowicach Kłodzkich skupić się szczególnie mocno na czytaniu, medytowaniu i kontemplacji Pisma Świętego. - Zapraszamy również tych, którzy nigdy nie mieli okazji doświadczyć formy lectio divina, która polega na czytaniu, medytowaniu i kontemplacji Pisma Świętego - tłumaczy.

Sesja odbędzie się pod hasłem „Miłość niezwyciężona”  w weekend 5-7 kwietnia. Zainteresowani mogą uzyskać więcej szczegółów i zgłaszać swój udział bezpośrednio do s. Samueli: tel. 518 969 862 lub pisząc maila na adres: samuela1@data.pl. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama