GN 3/2021 Archiwum

Słowo Boże prowadzi nas ku Wielkanocy

Tę prawdę trzeba odkryć. Pomocą może być sesja lectio divina, na którą do Ołdrzychowic Kłodzkich zapraszają siostry franciszkanki szpitalne.

Wielki Post to czas szczególnej łaski. To jakby 40 dni rekolekcji. Chodzi o to, by nie przeleciał nam między palcami – mówiła kilka tygodni temu na naszych łamach s. Samuela Brodacka, franciszkanka, organizatorka sesji lectio divina.

Podkreśla, że o wiele więcej możemy duchowo doświadczyć, jeśli spotkamy się ze słowem Bożym. Stąd propozycja, by w zaciszu zakonnego domu św. Franciszka i św. Klary w Ołdrzychowicach Kłodzkich skupić się szczególnie mocno na czytaniu, medytowaniu i kontemplacji Pisma Świętego. - Zapraszamy również tych, którzy nigdy nie mieli okazji doświadczyć formy lectio divina, która polega na czytaniu, medytowaniu i kontemplacji Pisma Świętego - tłumaczy.

Sesja odbędzie się pod hasłem „Miłość niezwyciężona”  w weekend 5-7 kwietnia. Zainteresowani mogą uzyskać więcej szczegółów i zgłaszać swój udział bezpośrednio do s. Samueli: tel. 518 969 862 lub pisząc maila na adres: samuela1@data.pl. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama