Nowy numer 43/2020 Archiwum

Niewiarygodne! Trzeci pokaz filmu "Miłość i miłosierdzie"

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i wyczerpanie biletów na godzinę 19 oraz 20.10 uruchamiamy trzeci pokaz specjalny o godzinie 20.30! Zapraszamy w czwartek 28 marca do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Bilety za 11 złotych.

MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE - oficjalny zwiastun filmu
KinoSwiatPL

Pokazy specjalne zaplanowaliśmy na 28 marca w czwartek. Na seans o godzinie 19 przeznaczyliśmy większą salę, która ma 410 miejsc. Obecnie wolnych zostało kilkanaście foteli. Seans o godzinie 20.10 obsługuje sala na 191 miejsc i również zostało tylko kilkanaście wolnych miejsc.

Postanowiliśmy otworzyć trzecią salą na trzeci tego dnia pokaz specjalny. Tym razem o godzinie 20.30. 

Bilety w cenie 11 złotych (dla wszystkich!) do nabycia w kasach kina po podaniu hasła: "Gość Niedzielny". Na początku każdego seansu tradycyjnie odbędzie się kilkuminutowe wystąpienie gościa specjalnego.

UWAGA! Prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze nabycie biletów w kasach, ponieważ tuż przed pokazami mogą utworzyć się spore kolejki, a seanse muszą rozpocząć się punktualnie.


Zdjęcia dokumentalne do filmu "Miłość i miłosierdzie" kręcone były w Polsce, USA oraz na Litwie. W zdjęciach fabularnych wzięli udział wybitni polscy aktorzy.

Produkcja opowiada historię Faustyny Kowalskiej, której spokojne i przepełnione wiarą życie zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście.

Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, ale siostra Faustyna zrobi wszystko, aby je wypełnić. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Po przeprowadzeniu badań naukowych okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama