Nowy numer 48/2020 Archiwum

Drzwi otwarte w placówkach prowadzonych przez stowarzyszenie NURT

Przedszkole i szkoła ZDRÓJ oraz szkoła ISKRY prowadzone przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT zapraszają na drzwi otwarte przy ul. Pautscha 9.

Stowarzyszenie NURT - przedszkola i szkoły podstawowe.
Stowarzyszenie NURT

"W naszych placówkach oferujemy całościową i spójną ofertę edukacyjną, o wysokim poziomie nauczania, opartą na całościowym podejściu do ucznia, poszanowaniu wolności i odpowiedzialności osobistej oraz na chrześcijańskiej wizji człowieka. W pracy wychowawczej stawiamy na bliską współpracę z rodzicami" - czytamy w zaproszeniu na dzień otwarty.

W sobotę 6 kwietnia na ul. Pautscha 9 od 11.00 do 13.30 odbędzie się Wielka Wyspa Wiedzy,

Wydarzenie ma charakter kameralnego festiwalu nauki, podczas którego odbywają się atrakcyjne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (od 2 do 10 lat). Dzieci małe (od 2 do 5 lat) biorą udział w zajęciach w towarzystwie rodzica, a dzieci starsze samodzielnie wybierają aktywności realizowane w krótkich, dwudziestominutowych blokach.

Zajęcia prowadzą nauczyciele ze Szkoły ISKRY oraz Szkoły i Przedszkola ZDRÓJ. Dla rodziców oferujemy warsztaty o tym jak efektywnie wspierać rozwój dziecka oraz spacer po szkole. "Będzie można miło i wartościowo spędzić sobotnie przedpołudnie oraz poznać nasze placówki. Zapraszamy!" - zachęcają do udziału organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama