Nowy numer 15/2020 Archiwum

Urszulańskie liceum zaprasza

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek zaprasza zainteresowanych na drzwi otwarte szkoły. Zainteresowani powinni zarezerwować sobie sobotnie (6 kwietnia) przedpołudnie.

Szkoła będzie otwarta już o 9.15. Będzie się można wtedy spotkać z uczniami, którzy przy słodyczach i kawie odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na 10.00. Oto pełny program:

  • od 9:15 - przyjęcie gości na sali gimnastycznej - słodki poczęstunek, rozmowy z uczniami, integracja,
  • 10.00 - oficjalne rozpoczęcie w auli szkolnej - przedstawienie oferty edukacyjnej przez s. Zuzannę Filipczak, dyrektor szkoły,
  • 10.50 - koncert młodych zespołów
  • 11.10 - drugie śniadanie przy "food truckach",
  • 11.40 - spacer oraz spotkania z ciekawymi ludźmi i różnymi formami zajęć. Zaplanowano również prezentację społeczności szkolnej.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama