Nowy numer 14/2020 Archiwum

Miłość się (nie) liczy!

Zapraszamy na Laboratorium Miłości 10 i 11 kwietnia na Politechnice Wrocławskiej. Będzie o tym, w co zainwestować w związku, kto ma za to płacić oraz o deficycie miłości i przesycie bliskości.

Propozycja jest skierowana do par, a także do osób samotnych. Przełamuje stereotyp niemówienia o tym, co czują i czego pragną młodzi ludzie. Odpowiada na pytania: czym młodzi kierują się w partnerstwie, czego poszukują w drugim człowieku.

Jak tłumaczą organizatorzy z Duszpasterstwa Akademickiego "Redemptor", to wydarzenie o młodych i dla młodych. Uczestnicy mają okazję posłuchać prelegentów z różnych kręgów - lekarzy, terapeutów, duchownych, dziennikarzy, ludzi, którzy dzielą się swoim życiowym doświadczeniem. Wstęp jest bezpłatny.

Kto wystąpi w tym roku?

Plan Laboratorium Miłości (10 i 11 kwietnia) 

  • Dzień 1: "Związek - w co zainwestować i kto za to zapłaci?", prelegenci: małżeństwo Kamila i Maciej Rajfurowie, data: 10.04 (środa), godz. 19.30, miejsce: budynek B5 na Politechnice Wrocławskiej, sala 25.
  • Dzień 2: "Przesyt bliskości, deficyt miłości", prelegent: dr inż. Jacek Pulikowski, data: 11.04 (czwartek). godz. 19.30, miejsce: budynek B5 na kampusie Politechniki Wrocławskiej, sala 25.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama