Nowy numer 15/2020 Archiwum

Multimedialna Droga Krzyżowa na szczyt Ślęży

Księża z parafii w Wirach i Sulistrowicach oraz lokalna młodzież zapraszają chętnych na Drogę Krzyżową z Przełęczy Tąpadła na szczyt Ślęży.

Wielki Post przygotowuje nas do osiągnięcia szczytu roku liturgicznego, jakim są najważniejsze dla każdego chrześcijanina Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dlatego udamy się górskim szlakiem w nabożeństwie Drogi Krzyżowej na szczyt Ślęży. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, kondycje, siłę wiary, szczególnie tych, którzy poszukują swojej drogi do Boga - zapowiada ks. Jakub Bartczak.

Wyjście z Przełęczy Tąpadła zaplanowano na 12 kwietnia (piątek) o 19.00. Nabożeństwo będzie miało charakter multimedialny  Po drodze poszczególne stacje zostaną wyświetlone na przenośnym projektorze. Rozważania przygotuje i wygłosi młodzież ze wspólnoty "Ślęża - góra Tabor Młodych".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama