Nowy numer 15/2020 Archiwum

IV Maraton Czytania Biblii - trwają zgłoszenia

Civitas Christiana Wrocław i siostry urszulanki zapraszają do udziału w Maratonie Czytania Biblii.

Każdy z uczestników będzie czytał 15 kwietnia (poniedziałek) Pismo święte około 15 minut, a lektura potrwa do momentu przeczytania całości Listu św. Pawła do Rzymian oraz Księgi Wyjścia

- Będziemy czytać na głos księgi, które stanowią zakres merytoryczny tegorocznego konkursu, czyli List św. Pawła do Rzymian oraz Księgę Wyjścia. Rozpoczniemy nabożeństwem Słowa Bożego o godz. 17 w kościele św. Jadwigi w urszulańskim klasztorze przy pl. bp. Nankiera. Poprowadzi je ks. kpt Maksymilian Jezierski - zapowiada Estera Ryczek z Civitas Christiana.

Podkreśla, że nazwa maraton nie wiąże się  z „wyścigami”, czy czytaniem na czas. Chodzi o rozsmakowanie się w Słowie Bożym.

Zgłoszenia można przesyłać na maila: estera.ryczek@civitaschristiana.pl lub pod nr tel. 693 590 086 (do momentu wyczerpania miejsc).

W wydarzeniu można uczestniczyć także, jako słuchacz, co nie wymaga zapisów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama