Nowy numer 15/2020 Archiwum

Wielkanocna inspiracja

Już po raz trzynasty odbędzie się w sobotę 13 kwietnia Konkurs na Babę i Palmę Wielkanocną Gminy Skarbimierz. Tegoroczna edycja znów zagości w Domu Ludowym w Łukowicach Brzeskich.

Spotkanie rozpocznie się o 15.00. O 16.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Opole" oraz dzieci z niepublicznego przedszkola "Poziomka" oraz zespół Gminnej Biblioteki Publicznej w Skarbimierzu. O 16.40 zostaną ogłoszeni zwycięzcy i wręczone nagrody.

Konkurs co roku cieszy się wielkim zainteresowaniem odwiedzających. Kolorowe stoły uginają się od bab, mazurków, przekładańców czy serników; wokół rozchodzi się woń jajek, żuru oraz rozmaitych wędlin, a fantazyjne palmy budzą podziw.

Co istotne z perspektywy odwiedzających tego dnia  Łukowice Brzeskie, wszystkie przygotowane potrawy i wypieki można próbować bez ograniczeń. W imieniu organizatorów tym bardziej zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Gość Wrocławski jest jednym z patronów medialnych Konkursu.

Wielkanocna inspiracja

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama